Кошик
1752 відгуків
Кабель и кабельно-проводниковая продукция
+380 (98) 620-62-98
+380 (66) 154-88-75

Перетворювачі, перетворювачі відеосигналу

Призначення HDMI конвертерів

У багатьох з нас вдома є деякі види застарілої техніки (ПК, телевізори, DVD-плеєри) в прекрасному робочому стані. Основний їх недолік-це відсутність входів HDMI і DVI. Як правило, це техніка має тільки роз'єми VGA і SCART. Коли виникає необхідність підключити їх до них техніку з цифровими інтерфейсами, ми рекомендуємо використовувати HDMI конвертер.

hdmi конвертори

Конвертер HDMI используется для преобразования аналогового сигнала в цифровой и наоборот. Это устройство позволяет без ущерба для качества соединять между собой устройства с цифровыми входами и аналоговыми. Происходит как бы «перевод» сигнала из одного вида в другой. Например, для подключения старого компьютера или ноутбука к дополнительному монитору понадобится конвертер VGA HDMI.

конверторы vga hdmi

Так же HDMI конвертер используется для передачи изображения высокого качества с ресивера на телевизор с обычным компонентным входом. Обязательное условие ― это поддержка 1080р.

Для любителів відеоігор HDMI конвертер буде незамінним помічником. Він перетворює компонентний сигнал в цифровий і дає можливість насолодитися якістю улюбленої гри на великому екрані.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner